מעוניינים בחוויית שיפוצים אחרת?

אסא מביאה לתחום השיפוצים בישראל, סטנדרטים אמריקאים חדשים וצוות מומחים שילווה אתכם משלב התכנון ועד לסיום התהליך וכניסה לבית משודרג, מוכן ונקי להנאתכם.

אנו מגיעים בעזרת צוות מומחים המותאמים לפרויקט, במטרה לייעל את לוחות הזמנים, לסגנן את העיצוב ולהפוך את חווית השיפוץ למהנה עבורכם.

מגוון רחב של שירותים

√ במטבחים: שיפוץ מלא, ארונות בהתאמה אישית, חומרים ושינויי מבנה
√ במקלחות ושירותים: שיפוץ מלא, ארונות בהתאמה אישית, אביזרים לארונות, סביבת מקלחת ואמבטיה
√ בשיפוץ של שטחי מגורים: יצירת חדרים נוספים כולל מסדרונות, מבואות וחללים מאתגרים

עיצוב החלל והגשמת החזון

כדי לעצב מרחב חדש נדרש דמיון, יצירתיות ומומחיות על מנת לשלב אותו בצורה הרמונית עם שאר האזורים בבית.
באסא אנו מלווים את הלקוחות ומסייעים בחשיבה, הרכבה של תכנית העיצוב ותרגום החזון שלהם למציאות בהתבסס על עקרונות הליבה שלנו: עיצוב עכשווי ואלגנטי, תכנון פונקציונלי והוצאה לפועל חלקה ומהנה.
בפגישת הייעוץ, נגדיר ביחד את המטרות העיצוביות ונרכיב תכנית פעולה אפקטיבית בעזרת צוות המומחים שלנו. באמצעות תכנון מותאם וחסכוני, נסלול את הדרך כהלכה ונדאג להגשימה, שלב אחר שלב, בהתייחסות ובדיוק הראוי לה.

הצוות

אנשי המקצוע שלנו מוכשרים ומנוסים בתחומם ומקיימים סטנדרטים בינלאומיים של תקנים, תכנון וביצוע.
בכל פרויקט, אנו מרכיבים את הצוות הנכון למשימה, כזה שידע לחבור יחדיו ולהגיע לתוצאה בדרך החסכונית, המהירה והיעילה ביותר. בעזרת תקשורת מקצועית, אנו מספקים ללקוחות חוויה נטולת דאגות.
הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח: בפתיחות ובשמחה אנו נענים להצעות ורעיונות, ויחד עם המומחים אנו מגיעים לתוצאות מיוחדות ביופיין ומספקות עבור כל הצדדים.
אנחנו מזמינים אתכם להשתתף ולגלות איך תהליך השיפוצים יכול להיות: חלק, מקצועי ופורה.

הבטחה למצוינות

במטרה לעלות על הציפיות של הלקוח ושל החברה, המעצבים והמתקינים שלנו עובדים בדיוק מרבי כדי לייצר הצלחות עקביות עם כל פרויקט בו אנו מעורבים. יחד עם אסא מגיע סטנדרט למצוינות והבטחה להביא את הלקוח ל'ארץ המובטחת' וגם לפתח תיאבון לעיצובים ושיפוצים עתידיים תוך גילוי הזדמנויות חדשות.
דילוג לתוכן