שירותי אחזקה וניקיון בסטנדרטים הגבוהים בארץ

צוותים מקומיים, מכשור מתקדם וחשיבה ירוקה

לאסא צוותים איכותיים המורכבים מאנשי מקצוע מקומיים שמציעים פתרונות ניקיון ללקוחות פרטיים, בנייני מגורים, חברות ומשרדים. השירותים שלנו חכמים, הן מבחינת החומרים והמכשור והן מבחינת אנשי המקצוע המנוסים, היודעים לתת מענה לבעיות והמצבים המאתגרים ביותר.

כל פתרון ניקוי מותאם לצרכי הלקוח, יחד עם מחויבות לסטנדרט של מצוינות, תקשורת חלקה ושירות אישי ומקצועי. בין אם זה שירותי אחזקה למבנים או ניקיון הבית לפני אכלוס, צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם בשביל להפוך את חווית השיפוץ לנעימה, קלילה ומבריקה.

המומחיות שלנו

  • ניקיון הנכס לאחר שיפוץ
  • ניקיון של בנייני מגורים לרבות מבנים ישנים
  • אחזקה וניקיון של משרדים וחללי עבודה
  • פוליש קריסטלי
  • ניקיון של ספות וקירות
  • חידוש של דשא סינטטי

מכשור מתקדם ועבודה ירוקה

באסא אנו עובדים עם המכשור החדיש והמתקדם ביותר שיש לשוק להציע: מכונות לחץ חול מיוחדות, מכשור מתוצרת איטלקיה הייחודי לניקוי ספות, שטיחים ועוד..

במהלך הניקיון, אנו שמים דגש על שימוש בחומרים אורגנים ירוקים במטרה לשמור על בריאות הדיירים, להניב תוצאות מצוינות ולדאוג שמצב הנכס יישאר נקי לאורך זמן. בעזרת חשיבה לטווח ארוך אנו מונעים בעיות עתידיות, הנובעות מהרגלים רשלניים, ומספקים ללקוחותינו שירותים ברי קיימא, מקצועיים ויוצאי דופן עבור התחום בארץ.  

צוות מומחים מקומי

המשאב העיקרי באסא הוא אנשי הצוות המרכיבים את החברה, ומובילים אותה להצלחות עקביות בתחום האחזקה ונקיון. מתוך הבנה ומודעות להכנסת אנשים זרים לאיזור המגורים שלנו, באסא מחזיקים צוות אחזקה וניקיון המורכב מאנשי מקצוע מקומיים המספקים שירות אמין, נעים ומתחשב בצרכי הלקוח.

אנשי הצוות שלנו עובדים בצורה שקופה, מקצועית ורגישה יחד עם הלקוחות במטרה ליצור חווית עבודה חלקה עבור כל הצדדים. אם אתם מחפשים להרגיש בנוח עם אנשי המקצוע העובדים בביתכם, הצוות של אסא הוא הבחירה עבורכם.

שביעות רצון מובטחת

בכל פרויקט ועבודה שאנו מבצעים, אנו עומדים מאחורי הלקוחות שלנו ומוודאים ששביעות הרצון היא מקסימלית.

אנו מלווים את הלקוח ונותנים מענה לכל בעיה או מקרה המצריך סיוע מאנשי הצוות. לא נעזוב עד שהלקוח מרוצה והנכס מבריק ומוכן לאכלוס. בעזרת המפקחים ואנשי הצוות, באסא אנו מהווים כתובת עקבית ותמיכה בחשיבה, ביצוע ושמירה על התוצאות המעולות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם כל בקשה, לשאול ולהתייעץ, וביחד נגיע לפתרונות הניקיון המתאימים בדיוק עבורכם.

דילוג לתוכן