ריצוף

בתהליך בניית בית, שיפוץ הבית או עיצוב הבית מחדש, הרי שאחד האלמנטים החשובים ביותר בתהליכים הללו הוא ריצוף הבית. בעבר, הריצוף הרלוונטי עבור הבית הוגבל לקרמיקה בלבד. אולם כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות מגוונות, איכותיות ומרהיבות לצורך ריצוף הרצפה שלכם.
סוגי מרצפות
ריצוף לבית משפיע באופן מהותי על המראה של הבית. כדאי מאוד לבחור את הריצוף בהתאם לסגנון העיצוב של הבית. ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מרצפות עבור תהליך הריצוף הביתי:
1. מרצפות קרמיקה- מדובר על סוג המרצפות הנפוץ והפשוט ביותר של הריצוף. הקרמיקה היא חומר אשר מיוצר בהליך תעשייתי וניתן למצוא אותו במגוון רחב של צבעים, דוגמאות, מחירי ועוד. הקרמיקה רלוונטית בעיקר עבור ריצוף פנים.
2. אריחי גרניט פורצלן- מדובר על הדור הבא של הקרמיקה. האריחים הללו עמידים מאוד לכימיקלים. הם אינם מזוגגים וצבעם לרוב הוא מט.
3. פרקט- ישנם שני סוגים של פרקטים הרלוונטיים עבור ריצוף: פרקט למניצה ופרקט עץ טבעי. הפרקט מעניק לכל בית אשר הוא מרצף אותו מראה כפרי וחמים
4. ריצוף שיש- מדובר על חומר אסתטי, מרשים ויוקרתי הרלוונטי כיום עבור ריצוף.

לא משנה באיזה סוג של ריצוף תבחרו, הרי שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לתהליך הריצוף, אשר יתאימו את הריצוף האידאלי לביתכם בהתאם לרצונכם, לצרכים שלכם ובהתאם לכל פרמטר אחר הרלוונטי לתהליך זה.

דילוג לתוכן